Hurt paliw

Wysokie standardy, profesjonalna obsługa, korzystne ceny

Hurt paliw

Wysokie standardy, profesjonalna obsługa, korzystne ceny

Dlaczego warto wybrać

Petrokan Paliwa

Oszczędność

Oszczędność

Zapewniamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku. Codziennie monitorujemy ceny, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w korzystnej cenie.
Jakość

Jakość

Jakość naszych produktów gwarantuje PKN ORLEN. Dla Państwa bezpieczeństwa nieustannie potwierdzamy wysokie standardy weryfikując jakość każdej dostawy.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Firma Petrokan Polska należy do elitarnego grona zaufanych dostawców czego potwierdzeniem jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.
Terminowość

Terminowość

Wiemy, jak ważna dla Państwa jest rzetelność dostaw. Gwarantujemy, że zamówione u nas paliwo otrzymacie w określonej ilości i terminie.
Dostępność

Dostępność

Udostępniamy 24 godzinny numer kontaktowy. W każdej chwili możecie Państwo złożyć zamówienie, mając pewność przyjęcia i realizacji zlecenia.

Zamówienia paliwa 24h

+48 606 30 80 30

Oleje napędowe

Ekodiesel

Olej napędowy Ekodiesel zawiera pakiet dodatków uszlachetniających poprawiający smarność i odporność na utlenianie, zmniejszający zadymienie spalin, działający przeciwkorozyjnie i biobójczo, o działaniu deemulgującym oraz przeciwpiennym, może również zawierać znacznik.

Olej napędowy Ekodiesel jest przeznaczony do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w transporcie naziemnym, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich i strefach ekologicznie chronionych.

Oleje grzewcze

Ekoterm Orlen

Wysiłek inwestycyjny jaki ponosimy sprawia, że olej grzewczy Ekoterm Orlen odpowiada w pełni wymaganiom norm europejskich i krajowych, zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska.

Nowoczesna technologia produkcji oraz szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu naszym Klientom produktu o stałej i najwyższej jakości.

Przyklej Złotą kroplę - kupuj taniej !

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem
Ekoterm Orlen

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

Nasza infolinia: 800 100 110