Hurt paliw

Wysokie standardy, profesjonalna obsługa, korzystne ceny

Hurt paliw

Wysokie standardy, profesjonalna obsługa, korzystne ceny

Dlaczego warto wybrać

Petrokan Paliwa

icon-osczednosc-big

Oszczędność

Zapewniamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku. Codziennie monitorujemy ceny, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w korzystnej cenie.
icon-jakosc

Jakość

Jakość naszych produktów gwarantuje PKN ORLEN. Dla Państwa bezpieczeństwa nieustannie potwierdzamy wysokie standardy weryfikując jakość każdej dostawy.
icon-bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Firma Petrokan Polska należy do elitarnego grona zaufanych dostawców czego potwierdzeniem jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.
icon-terminowosc

Terminowość

Wiemy, jak ważna dla Państwa jest rzetelność dostaw. Gwarantujemy, że zamówione u nas paliwo otrzymacie w określonej ilości i terminie.
icon-dostepnosc

Dostępność

Udostępniamy 24 godzinny numer kontaktowy. W każdej chwili możecie Państwo złożyć zamówienie, mając pewność przyjęcia i realizacji zlecenia.

Zamówienia paliwa 24h

+48 606 30 80 30

Oleje napędowe

Ekodiesel

Olej napędowy Ekodiesel zawiera pakiet dodatków uszlachetniających poprawiający smarność i odporność na utlenianie, zmniejszający zadymienie spalin, działający przeciwkorozyjnie i biobójczo, o działaniu deemulgującym oraz przeciwpiennym, może również zawierać znacznik.

Olej napędowy Ekodiesel jest przeznaczony do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w transporcie naziemnym, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich i strefach ekologicznie chronionych.

Oleje grzewcze

Ekoterm Orlen

Wysiłek inwestycyjny jaki ponosimy sprawia, że olej grzewczy Ekoterm Orlen odpowiada w pełni wymaganiom norm europejskich i krajowych, zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska.

Nowoczesna technologia produkcji oraz szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu naszym Klientom produktu o stałej i najwyższej jakości.

Przyklej Złotą kroplę - kupuj taniej !

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem
Ekoterm Orlen

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

Nasza infolinia: 800 100 110