Oleje i smary dla przemysłu

Najwyższej jakości produkty dla profesjnalistów

Oleje i smary dla przemysłu

Najwyższej jakości produkty dla profesjnalistów

 

Dystrybutor Produktów Castrol

 

Dlaczego warto wybrać

Petrokan Oil.Pro

Oszczędność

Oszczędność

Nasza oferta to szeroki wybór olejów i smarów specjalistycznych. Obok jakości zawsze stawiamy korzystną cenę dla naszych klientów.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Firma Petrokan Polska należy do elitarnego grona zaufanych dostawców czego potwierdzeniem jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.
Jakość

Jakość

Stale sprawdzamy i monitorujemy jakość oferowanych przez nas olejów i smarów. Dostarczamy tylko najlepsze produkty na rynku.
Terminowość

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę jak ważna w przemyśle jest rzetelność dostaw. Gwarantujemy, że zamówione oleje i smary dotrą do Państwa zawsze w terminie.
Dostępność

Dostępność

Udostępniamy 24 godzinny numer kontaktowy. W każdej chwili możecie Państwo złożyć zamówienie, mając pewność przyjęcia i realizacji zlecenia.

Doświadczenie i wiedza


Od ponad 15 lat nasi specjaliści doradzają klientom na rynku olejów i smarów przemysłowych. W tym czasie zdobyli wiele prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych.


Doradzamy na każdym etapie zamówienia. Poznajemy potrzeby klienta i dopieramy tylko odpowiednie rozwiązania.


W ramach Total Fluid Managment (TFM) dbamy o pełną obsługę gospodarki olejowo-smarowej z naciskiem na obniżenie kosztów utrzymania ruchu parku maszynowego klienta.


Monitorujemy i pielęgnujemy układy olejowe, wykonujemy przeglądy szczelności układów smarowniczych, zajmujemy się logistyką środków smarowych. Jesteśmy liderem w obsłudze średnich i dużych przedsiębiorstw.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

Nasza infolinia: 800 100 110

 

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty,
masz pytania, napisz do nas. Czekamy.