Hurt paliw

Ogólnopolski dostawca paliw wysokiej jakości.
Wysoki standardy, profesjonalna obsługa, najlepsze ceny

Dlaczego warto wybrać

Petrokan Polska Hurt

test

Oszczędność

Zapewniamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku. Codziennie monitorujemy ceny aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w najkorzystniejszej cenie.
test

Jakość

Jakość naszych produktów gwarantuje największy koncern paliwowy ORLEN. Dla Państwa bezpieczeństwa nieustannie potwierdzamy wysokie standardy weryfikując jakość każdej dostawy.
test

Bezpieczeństwo

Firma Petrokan Polska należy do elitarnego grona zaufanych dostawców czego potwierdzeniem jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.
test

Terminowość

Wiemy jak ważna dla Państwa jest rzetelność dostaw. Gwarantujemy, że zamówione u nas paliwo otrzymacie Państwo w określonej ilości i terminie.
test

Dostępność

Nasza infolinia działa 24 godziny na dobę. W każdej chwili możecie Państwo złożyć zamówienie. Macie Państwo pewność przyjęcia i realizacji zlecenia.

Oleje napędowe

Ekodiesel

Olej napędowy Ekodiesel zawiera pakiet dodatków uszlachetniających poprawiający smarność i odporność na utlenianie, zmniejszający zadymienie spalin, działający przeciwkorozyjnie i biobójczo, o działaniu deemulgującym oraz przeciwpiennym, może również zawierać znacznik.

Olej napędowy Ekodiesel jest przeznaczony do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w transporcie naziemnym, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich i strefach ekologicznie chronionych.

Oleje grzewcze

Ekoterm Plus

Wysiłek inwestycyjny jaki ponosimy sprawia, że olej grzewczy Ekoterm Plus odpowiada w pełni wymaganiom norm europejskich i krajowych, zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska.

Nowoczesna technologia produkcji oraz szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu naszym Klientom produktu o stałej i najwyższej jakości.

Nasi doradcy dostarczą Państwu więcej informacji

pod telefonem : +48 54 425 20 21