Oleje i smary dla przemysłu

Najwyższej jakości produkty dla profesjnalistów

Oleje i smary dla przemysłu

Najwyższej jakości produkty dla profesjnalistów

 

Dystrybutor Produktów Castrol

 

Dlaczego warto wybrać

Petrokan Oil.Pro

icon-osczednosc-big

Oszczędność

Nasza oferta to szeroki wybór olejów i smarów specjalistycznych. Obok jakości zawsze stawiamy korzystną cenę dla naszych klientów.
icon-bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Firma Petrokan Polska należy do elitarnego grona zaufanych dostawców czego potwierdzeniem jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.
icon-jakosc

Jakość

Stale sprawdzamy i monitorujemy jakość oferowanych przez nas olejów i smarów. Dostarczamy tylko najlepsze produkty na rynku.
icon-terminowosc

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę jak ważna w przemyśle jest rzetelność dostaw. Gwarantujemy, że zamówione oleje i smary dotrą do Państwa zawsze w terminie.
icon-dostepnosc

Dostępność

Udostępniamy 24 godzinny numer kontaktowy. W każdej chwili możecie Państwo złożyć zamówienie, mając pewność przyjęcia i realizacji zlecenia.

Doświadczenie i wiedza


Od ponad 15 lat nasi specjaliści doradzają klientom na rynku olejów i smarów przemysłowych. W tym czasie zdobyli wiele prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych.


Doradzamy na każdym etapie zamówienia. Poznajemy potrzeby klienta i dopieramy tylko odpowiednie rozwiązania.


W ramach Total Fluid Managment (TFM) dbamy o pełną obsługę gospodarki olejowo-smarowej z naciskiem na obniżenie kosztów utrzymania ruchu parku maszynowego klienta.


Monitorujemy i pielęgnujemy układy olejowe, wykonujemy przeglądy szczelności układów smarowniczych, zajmujemy się logistyką środków smarowych. Jesteśmy liderem w obsłudze średnich i dużych przedsiębiorstw.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

Nasza infolinia: 800 100 110

 

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty,
masz pytania, napisz do nas. Czekamy.