ECO pH

Skuteczność potwierdzona w działaniu

ECO pH

Skuteczność potwierdzona w działaniu

 

Dystrybutor Produktów ECO pH

 

ECO pH to marka należąca do CleanBacter ITM Sp. Z o.o.


Cleanbacter Sp. z o.o. jest jedynym w Europie producentem biotechnologicznych środków czystości i utylizacji z zawartością efektywnych mikroorganizmów, bez domieszek sztucznych substancji. Obecnie produkujemy, kilkadziesiąt preparatów o precyzyjnym przeznaczeniu w poszczególnych branżach.


Działamy na rynku od marca 2010 roku. Zgodnie z nową strategią firmy, 25.05.2015 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników postanowiło zmienić nazwę spółki na CleanBacter Instytut Technologii Mikrobiologicznych Sp. z o.o.


Naszą skuteczność potwierdzamy badaniami.
Naszą unikalną technologię ciągle udoskonalmy i dostosowujemy do potrzeb i sugestii klientów. Prowadzimy też wszechstronne badania przy współpracy z ośrodkami naukowymi min. z Wydziałem Chemii im. Marii Curie-Skłodowskiej, Zakładem Technologii Wody, Ścieków UZ. Posiadamy również wiele wyników testów i badań potwierdzonych przez akredytowane laboratoria.

Naszych preparatów używają między innymi firmy i instytucje
Z preparatów ECO pH korzystają:
– największa w Polsce firma sprzątająca IMPEL CLEANING S.A
– Petrokan Oil – ogólnopolski dostawca paliw i usług dla stacji paliw
– ponad 400 przedszkoli i szkół w całej Polsce
– kilkadziesiąt domów społecznych w całym kraju
Nasze preparaty eksportujemy do kilku krajów Europy min. do Belgii, Holandii, Norwegii.


Ponieważ nasz produkt jest nowością naszym klientom zapewniamy wszechstronną pomoc przy wdrażaniu naszych preparatów. Gwarantujemy oczywiście również stałość dostaw.